Meer Terug naar website

Producten: laatst toegevoegd

  • {{cartItem.Quantity > 1 ? cartItem.Quantity + "x" : ""}} {{cartItem.Product.Title}} {{cartItem.Frequency}} {{cartItem.Product.Title}} Aantal: {{cartItem.Quantity}} {{cartItem.Quantity > 1 ? cartItem.Quantity + "x" : ""}} {{cartItem.Product.Title}} {{cartItem.Color}}
Totaal: {{NrOfProducts}} artikelen Naar uw producten

Algemene telefoonnummers voor locaties in Nederland

Nederland: +31 (0)88 700 35 00

Coolrec BV | Hoofdkantoor

Van Hilststraat 7
NL-5145 RK  Waalwijk
Nederland

KvK: 17072571
BTW: NL009607213B01

Locaties Coolrec Nederland

Dordrecht

Grevelingenweg 3
3313 LB Dordrecht
Nederland

Telefoonnummers:
Tel: +31 (0)88 700 35 00

KvK: 17098565
BTW: NL009160152B01

Coolrec Plastics

Locatie Waalwijk:

Van Hilststraat 7
5145 RK Waalwijk
Nederland

Telefoonnummers:
Tel: +31 (0)85 700 35 00

 
Locatie Emmen:

Eerste Bokslootweg 17
7821 AT Emmen
Nederland

Telefoonnummers:
Tel: +31 (0)85 700 35 00

KvK: 11021540
BTW: NL009157219B01

Locaties Coolrec België

Tisselt

Baeckelmansstraat 125
B-2830 Tisselt
België

Telefoonnummers:
Tel: +32 (0)3 860 69 23

BTW: BE 463 812 824

Recydel

Rue Wérihet 72
B-4020 Wandre
België

Telefoonnummers:
Tel: +32(0)4 370 94 60

BTW: BE 475 885 265

Locaties Coolrec Duitsland

Pulheim

Industriestraße 1
D-50259 Pulheim
Duitsland

BTW: DE120127437

Telefoonnummers:
Wilfried Kaufmann
Tel: +49 2238 / 84570-13
Fax: +49 2238 / 84570-10
wilfried.kaufmann@coolrec.com

Björn Fischenich
Tel: +49 2238 / 84570-14
Fax: +49 2238 / 84570-10
b.fischenich@coolrec.com

Dirk Kehrer
Key Account Manager
Mobil: +49 151 / 54459864
dirk.kehrer@coolrec.com

Stefanie Skrzypinski
Sales
Tel: +49 2238 / 84570-15
Fax: +49 2238 / 84570-10
stefanie.skrzypinski@coolrec.com

André Lichtenfeld
 Tel: +49 2238 / 84570-12
Fax: +49 2238 / 84570-10
andre.lichtenfeld@coolrec.com

Vanessa Juraschek
Tel: +49 2238 / 84570-17
Fax: +49 2238 / 84570-10
v.juraschek@coolrec.com

Enrico Kummer
Controller
Tel: +49 2238 / 84570-16
Fax: +49 2238 / 84570-10
enrico.kummer@coolrec.com

Baumholder

Auf Schneeweid
D-55774 Baumholder
Duitsland

BTW: DE120127437

Telefoonnummers:
Jörg Lorenz
Tel: +49 6783 / 9937-12
Fax: +49 6783 / 9937-37
j.lorenz@coolrec.com

Sabrina Seel
Tel: +49 6783 / 9937-13
Fax : +49 6783 / 9937-37
sabrina.seel@coolrec.com

Locaties Coolrec Frankrijk

Lesquin

Rue d’Iéna
F-59810 Lesquin
Frankrijk

Telefoonnummers:
Algemeen: +33 (0)3 20 97 10 91
Verkoop: +33 (0)3 86 069 23

BTW: FR11483262762

Certificaten:

WEEElabex

ISO certificaten